Velkoobchod

Velkoobchodní partnerství se naše firma snaží navazovat a udržovat skoro od samého počátku své existence.

Dlouhodobě se věnujeme dovozu šperků ze stříbra a chirurgické oceli, které jsou nakupovány po celém světě. Díky tomu se nám daří utvářet pestrou škálu produktů s designovými zvláštnostmi konkrétních výrobců, a hlavně monitorovat proměnlivost módních trendů. Kvalita a cenová dostupnost jsou kritéria, která se snažíme plnit, abychom uspokojili co nejvíce zákazníků.

Jakožto oficiální dovozci hodinek značky OMAX a Jacquex Farel, jsme zařadili i toto zboží do velkoobchodního prodeje. Poslední aktuální novinkou mezi našimi produkty jsou české šperky z mořských a říčních perel, jež uvádíme na trh pod značkou MOON. Dnes můžeme říci, že to vše byly úspěšné kroky.

Od roku 2017 nám velkoobchodní distribuci pomáhají zajišťovat profesionální dealeři, kteří osobně prezentují aktuální nabídku vzorků všech našich produktů a předávají další praktické informace.

Ať už se jedná o šperky, hodinky nebo Moon perly, zaručujeme se za kvalitní a rychlý servis. V případě reklamací, oprav či výměn se můžete obrátit přímo na naše servisní středisko sídlící v Havlíčkově Brodě, nebo na naše dealery, kteří servis zprostředkují.

Bližší informace o sortimentu a o nákupu:
Drahoslava Púčalová
Tel. +420 608 333 849 nebo +420 602 243 274
E-mail velkoobchod@egohb.cz.

Adresa
VELKOOBCHOD Ego Fashion
Dolní 102
580 01 Havlíčkův Brod

© 2020 Ego Fashion | Administrace | Mapa stránek | RSS
webdesign: Crespo, s.r.o.