Služby, servis a opravy

Více než jen obyčejné klenotnictví!

Děláme víc než jen prodej šperků, nabízíme také celou řadu služeb souvisejících se šperky.

Velké procento zákazníků aktivně vyhledávat nové klenotnictví, protože potřebují nějaký druh opravy nebo zakázkovou výrobu. Proto je nezbytné, aby i naše maloobchodní firma nabízela kvalitní a spolehlivý servis v opravách a tvůrčí práci se šperky. Všechno sami neumíme, ale máme léty ověřené spolupracovníky, kteří jsou mistry v tomto oboru.

Zlatnické opravy klasické

Všechny opravy jsou prováděny kvalifikovanou zlatnicí, s níž máme dlouholeté zkušenosti a jako firma ručíme za kvalitu provedených prací. Jedná se například o: Úpravu velikosti prstenu, Oprava řetězoviny , spojování (letování)

Čištění

V průběhu času všechny šperky nasbírají špínu a trpí opotřebení, zejména prsteny a náramky. Doporučujeme nechat si často nošené šperky kontrolovat a čistit každých šest až dvanáct měsíců.

Gravírování a rytí

Nejvíce osobního kouzla, můžete přidat do jakéhokoli dárku tím, že ho potisknete svými vlastními slovy. Ať už je to zlato, stříbro, platina nebo ocel, můžete přizpůsobit všechny své dary.
Možnosti: Možností je opravdu mnoho, nápis můžete nechat vyrýt jak na zadní víčko hodinek, tak na přívěšek na klíče či do vnitřního obvodu prstýnku. Dnes již pomalu gravírování nápisu či data na šperky a hodinky nezná mezí.
Příležitosti: Svatby, Výročí, Narozeniny, Promoce, Mateřství, Sportovní ceny, Úspěchy, Odchod do důchodu, Náboženský rituál, Firemní Ocenění

Rhodiování

Rhodium se používá k výrobě šperků a k pokovování méně ušlechtilých kovů, v poslední době se často rhodiují stříbrné šperky, které jsou tak chráněny před korosivním černáním a zvyšuje se jejich lesk.Stříbro mám pak nádech do platiny, je odolnější vůči oděru a neoxiduje, jde pouze o povrchovou úpravu, která se obnovuje. Dnes se již takto upravené stříbro prodává běžně v obchodech.

Zlacení a stříbření

Zlacení, pozlacování a stříbření jsou různé techniky nanášení tenké vrstvy zlata či stříbra na povrch jiných materiálů. Tradičně je jeho smyslem docílit dekorativní a luxusně vyhlížející povrch, který zároveň lépe vzdoruje korozi a vlivům. Dnes nejběžnější a tedy i námi prováděnou technikou je galvanické zlacení/ stříbření, při němž se předmět zavěsí jako katoda do zlaticí lázně (obvykle obsahující kyanid zlatitý) a průchodem proudu se na něm usazuje vrstvička ryzího zlata.

Sváření šperků z chirurgické oceli

Váš oblíbený šperk z chirurgické oceli utrpěl zranění? Netruchlete. Už i mi máme přístroj díky kterému vám váš šperk dáme dohromady. Prakticky každý kov může být svařován včetně platiny, zlata, stříbra, titanu a nerezové oceli.
Existuje mnoho různých možností: změna velikosti prstenu, zlomený náhrdelník či náušnice, plnění pórovitých míst aj.

Zakázková výroba

Máte jasnou představu, jak by měl váš šperk vypadat a nemůžete jej nikde sehnat? Od toho je tu naše zakázková výroba, jejímž největším posláním je uspokojit přání zákazníka.
Zakázkové šperky z drahých kovů můžou být vyrobeny z našeho i Vámi doneseného materiálu
Díky základním úžasným vlastnostem kterými jsou kujnost, tažnost, neodolatelný lesk, stálost přetrvávající věky se stal naším hlavním materiálem, ze kterého vyrábíme zlato.

Zastavte se a dejte nám vytvořit vysněný šperk...

© 2020 Ego Fashion | Administrace | Mapa stránek | RSS
webdesign: Crespo, s.r.o.