Časté dotazy zákazníků

Jakou záruku poskytujete na zakoupené šperky?
Poskytujeme běžnou záruku dle zákona a to 24 měsíců od zakoupení zboží.

Na co se vztahuje záruka?
Tato záruka zaručuje bezplatnou opravu šperků nebo výměnu za jiný, pokud je šperk uznán jako vadný v důsledku výroby, což posuzuje kvalifikovaný zlatník nebo autorizovaný servis dané značky. V případě, že vyhodnotí daný výrobek jako vadný, kazový a nefunkční, bude nahrazen za shodný se stejnými nebo podobnými technickými vlastnostmi jako nahrazovaný model.
Při prodeji se zaručujeme zákazníkovi, že během záruční doby 24 měsíců, musí být výrobek při normálním provozu bez vady materiálu nebo výrobních vad. Pokud se nějaké vady projeví během záruční doby, navštivte prosím kterýkoli z našich obchodů, kde s vámi bude sepsán reklamační protokol. Pro uznání záruky je nutné předložit doklad o koupi a záruční list.

Na co se záruka nevztahuje?
Na vady způsobené či zapříčiněné samotným spotřebitelem, který s produktem nezachází podle toho, k čemu je určen návodem a neřídí se zásadami návodu k použití.
Záruka se taktéž nevztahuje na běžné opotřebení produktu, jeho části a součástí.
Tato záruka je neplatná, pokud by byl šperk například spojován částmi, které nejsou původní nebo nejsou v souladu s požadavky na bezpečnost a kvalitu. V žádném případě nelze výrobek nahradit, pokud nejsou splněny podmínky uvedené v tomto odstavci.

Lze zakoupené hodinky vrátit?
Ano, ale platí toto: Při koupi v kamenném obchodě můžete zboží vyměnit za jiné do 14 dnů, nelze však požadovat vrácení peněz.

Jak určit velikost prstenu?
Aby jste si vybrali prsten , který Vám bude vyhovovat je třeba znát velikost, kterou Vám zjistí na požádání v každém klenotnictví klenotnickými kroužky. Nebo si doma vezměte provázek a změřte si obvod, délka obvodu prstu udává velikost v milimetrech př.52-52mm. 

Jak čistit šperky?
Při denním nošení je třeba čistit šperky minimálně jednou za měsíc. Domácí čištění je určené pro špěrky bez kamenů, korálů a perel. V klenotnictví můžete zakoupit přípravky k tomu určené (vatu, hadřík, roztok). Dále je vhodné dvakrát do roka nechat vyčistit šperk u odborníka.

Lze u stříbra zabránit černání?
Lze galvanickým pokovením tzv. Rhodiováním, stříbro mám pak nádech do platiny, je odolnější vůči oděru a neoxiduje, jde pouze o povrchovou úpravu, která se obnovuje. Dnes se již takto upravené stříbro prodává běžně v obchodech. Tuto službu provádíme v našich prodejnách, je tedy možné si stříbrný šperk nechat porhodiovat.

Více rad a tipů, které zodpoví vaše dotazy, naleznete v sekci Obecné informace.

© 2020 Ego Fashion | Administrace | Mapa stránek | RSS
webdesign: Crespo, s.r.o.